KÜNYE

İmtiyaz Sahibi

malatyaderinhaber.com Adına

Kayhan İNCEOĞLU

 

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief: 

Kayhan İNCEOĞLU
Hukuk Danışmanı / Jurisconsult


Muhabir/ Correspondent: 

Mustafa İZCİ

Basın Bültenleri ve Reklam Rezervasyon


İletişim ve İrtibat / Communication and Liaison
İnt Tel: Gsm: 

0 532 663 25 68
E-mail: info@malatyaderinhaber.com - denizdibi444@hotmail.com


Sosyal Medya / Social Media
Facebook Sayfamız: 
Twitter Sayfamız: 


Tasarım & Yazılım: 


Adres/ Address: BATTALGAZİ/MALATYA


Bağlı Olunan Kuruluş ve Üyelikler
Haber Sitemiz (BİMYAD) Basın İnternet Medya Yayıncıları Derneği Resmi Üyesidir
Haber Sitemiz (MGC) Malatya Gazeteciler Cemiyeti Resmi Üyesidir


Malatyaderinhaber.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.
Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır.
Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Malatyaderinhaber.com’da yayınlanan diğer haberler (ajans haberleri hariç) ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve Malatyaderinhaber.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
Malatyaderinhaber.com da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Malatyaderinhaber.com yayınlanan her yazıyı desteklemek durumunda değildir. Makaleler, yazarların şahsi düşünceleridir.
Malatyaderinhaber.com sayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

İnternet Medyasının Bağlı Olduğu Başlıca Yasalar
23/01/2008 Tarihli ve 5728 Sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun
4/5/2007 Tarihli ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun
*850 ile başlayan hatlar sabit hat olarak kabul edilir (AVEA hariç). Ücretlendirilmesi her yöne paketiniz varsa dakikalarınızdan düşer. AVEA bu konuda diğer hatlar gibi davranmadığı tespit edilmiştir.
 

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2010  malatyaderinhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları malatyaderinhaber.com’a aittir.  malatyaderinhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar malatyacagdas.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
malatyaderinhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. malatyaderinhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the malatyaderinhaber.com. However, sometimes the malatyaderinhaber.com uses third parties to process your information. malatyacagdas.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the malatyaderinhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the malatyacagdas.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the malatyacagdas.com and its services. When you use malatyaderinhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the malatyaderinhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.
 

Ulusal Gazeteler
Örnek Gazete
Süper Lig Puan Durumu

Nöbetçi Eczaneler