Haber Ara

Partisi Haber Arşivi

Başkan Kiraz" Ramazan’da Mv. Ağbaba’nın Katkılarıyla İhtiyaç Sahibi Ailelerin Yanında Olduk"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, “Bayramın; salgının son bulduğu, herkesin sağlıklı, mutlu ve huzurlu olduğu bir dönem olmasını diliyorum” dedi.

Erbakan'dan hayati 'Filistin' çağrısı: Acilen TSK öncülüğünde Barış Gücü kurulmalı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yaptığı yazılı açıklamada İsrail işgali ve vahşetine dünyanın sessiz kaldığını, İslam alemi olarak sadece boş laf yerine artık fiili olarak harekete geçilmesi gerektiğini söyledi.

Kiraz" Çiftçinin Derdi Bitmiyor. Akçadağ'da Fırtına Kayısılara Zarar Verdi"

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Akçadağ’a giderek gece yaşanan fırtınadan kayısıları dökülen bahçeleri gezdi.

MHP Mv. Fendoğlu" Elleri Öpülesi Annelerimizi Yılın Bir Gününde Değil; Hayatımızın Her Anında Hatırlamamız Gerekir

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Mv. ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu Anneler Günü münasebetiyle Mesajı yayınladı.

Mısırla Kurulan Diyalog Acilen Suriye İle De Kurulmalı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Sözcüsü Emre Polat iktidarın dış politikası üzerine değerlendirmeler yaptı.

Başkan Polat" Her Kadın Annedir "

Deva Partisi Malatya İl Kadın Çalışmaları Başkanı Belkıs Polat her yıl Mayısın 2 haftası Pazar günü kutlanan Anneler gününü basın açıklamasıyla kutladı.

MHP Mv. Fendoğlu Tabiat Parkında Çalışmaları İnceledi'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Orduzu Pınarbaşı’nda İncelemelerde Bulundu.

Yardımcıoğlu: Annelerimiz, Koşulsuz Sevginin Timsalidir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, Anneler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

CHP Malatya İl Başkanı Kiraz;“Bu Çirkin Olaydan Bile Siyasi Rant Elde Etmek İstiyorlar”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Kale’de yaşandığı iddia edilen olayla ilgili İl Binasında bir basın açıklaması yaptı.

Ağbaba"O Kişiye Referans Olan Alçaktır, Namussuzdur, Şerefsizdir"

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yrd. Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Kale CHP İlçe Başkanıyla ilgili iddialara sert tepki göstererek "CHP'ye saldıranlar, hiç alakasız yere benim adımı olaya karıştırmak isteyenler de namussuzdur şerefsizdir, alçaktır" dedi.

Kiraz“ Sağlık Çalışanlarına Yönelik Yapılan Saldırı Çirkin Bir Davranıştır ”

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Geçtiğimiz gün Malatya eğitim ve Araştırma hastanesinde meydana gelen sağlık çalışanlarına yönelik yapılan saldırının kabul edilemez olduğunu belirterek sert tepki gösterdi.

Başkan Güneş” Emekçiler, Sağlıklı ve Güvenli Koşullarda Çalışabilmeli”

DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş 1 Mayıs nedeniyle yayınladığı mesajda Emekçilerin çalışma koşullarına değindi.

BBP'li Türkkanı'dan 1 Mayıs Mesajı

Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK üyesi Gökmen Türkkanı yazılı açıklamasında, Türkiye'de 1 Mayıs'ın uzun yıllar marjinal sol gruplar ve terör yandaşları tarafından istismar edildiğini belirtti.

Son Dakika Karar Ve Uygulamalar  Asla Kabul Edilemez

Büyük Birlik Partisi İş Dünyasından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, "Son Dakika Karar Ve Uygulamalar  Asla Kabul Edilemez".

DEVA Partisi İl Teşkilatından Saldırıya Kınama

DEVA Partisi Malatya Sağlık Politikaları Başkanlığı Hafta içi Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana gelen Sağlık çalışanlarına karşı yapılan saldırı olayını yazılı basın açıklaması yaparak sert bir dille kınadı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Malatya’ya 4x4’lük Yardım

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı, her fırsatta olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerini unutmadı ve yardım için kolları sıvadı.

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Kadın Kolları Tüm ilçelerde Örgütlendi.

Darende, Pütürge, Kale, Doğanyol ve Kuluncak ilçelerinde ilk kez CHP İlçe Kadın Kolları yönetimi oluşturuldu.

Mv. Fendoğlu “ (ASİMKK) TBMM Meclisimiz Tarafından Tekrar Kurulması Ve Hayata Geçirilmesi Gerekmektedir.”

“Asılsız Soykırımı İddialarıyla Mücadele Koordinasyon Kurulu” yani “ASİMKK” kurulmuş olup devletimizin maruz kaldığı haksız ve asılsız iddialar için soykırım iddialarına ilişkin çalışmalar yapmış ve başarılı da olmuşladır.

Güneş" Cumhuriyet Tarihinin En Derin İşsizlik ve Yoksulluğuyla Karşı Karşıyayız"

DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş gündemdeki konuları değerlendirerek "Ülke olarak, iktidar ortaklarının sebep olduğu politik ve ekonomik krizler yüzünden sancılı, zorlu ve maliyeti her geçen gün artmaya devam eden bir süreçten geçiyoruz." dedi.

Genel Başkan Destici Soykırım Çamuru Bizde Tutmaz

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ABD Başkanı Joe Biden'ın sözde “Ermeni soykırımı” ifadesine ilişkin, “Soykırım arayanlar, 17. 18. 19. yy ABD'si ile Karabağ'a, Hocalı'ya baksınlar. Soykırım çamuru bizde tutmaz” dedi.

BBP'li Türkkanı'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi Gökmen Türkkanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

CHP Malatya İl Kadın Kollarından Tepki

CHP Kadın Kollarının İstanbul sözleşmesinden çıkılmasına dair karara karşı Danıştay’a yapılan başvurusu hakkında basın açıklaması yapıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Nezahat Aydın Parti İl Binasında yaptığı açıklamada;

Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı Yanlıştan Bir An evvel dönülsün

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ekrem ALFATLI , ""Yanlıştan Bir An evvel dönülsün “ dedi

BBP MKYK Üyesi Türkkanı, Evde Kalmak, Yoğun Bakımda Kalmaktan İyidir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Üyesi Gökmen Türkkanı evde kalmanın yoğun bakımda kalmaktan iyi olduğunu söyledi.

Samanlı" Şehit Hamit Fendoğlu'nu 43.Ölüm Yıldönümünde Rahmet ve Saygıyla Anıyorum"

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı Malatya Milletvekillerinden ve eski Belediye Başkanlarından Rahmetli Şehit Hamit Fendoğlu'nun 43. Ölüm Yıldönümünde yazılı bir mesaj yayınladı.

Mutlu: Türkiye Değişim Partisi Bu Yolda Kararlı

Türkiye Değişim Partisi Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı hemşerimiz Teoman Mutlu, Türkiye Değişim Partisi’nin bir ihtiyaçtan kurulduğunu belirterek “Mevcut düzende ki partilerden halkımız artık yoruldu.18 yıllık iktidar artık heyecanını kaybetti. Bizim heyecanımız daha çok taze, biz bu yolda iktidar olmaya hazırız” dedi.

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba MGC'ye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek “Yeşilyurt Belediyesindeki insan kaçakçılığı yöntemi Şeytanın dahi aklına gelmez, Olay tüm yönleriyle açıklığa kavuşturulmalıdır” dedi.

Memleket Hareketi Partisi Kurucu İl Bşk. Benay Turfanda Çinkılıç Atandı

Memleket Hareketi’nin Malatya adresi belli oldu. Kurucular Kurulu’nda yer alan Benay Turfanda Çinkılıç , partinin Malatya Kurucu İl Başkanı olarak atandı.

Başkan Kiraz’dan Yeşilyurt Belediyesine Sert Tepki“ Siz Halktan ve CHP'den Korkuyorsunuz'”

Yeşilyurt Belediye Meclisi Nisan Ayı toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyelerine yönelik alınan kararlara İl Başkanı Enver Kiraz'dan tepki geldi.