Haber Ara

Sanayi Haber Arşivi

Başkan Gürkan Küçük Dokunuşlarla Büyük İşler Yapıyor

İki Yıl İçinde Trafik, Ulaşım Ve Yolla İlgili Sıkıntı Kalmayacak

“Hizmetlerimizde Esnafımızı Ön Planda Tutuyoruz”

Yeni Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek, sorun ve talepleri yerinde dinleyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Hizmetlerimizde esnafımızı ön planda tutuyoruz. "

MESOB Başkanı Keskin'den Başkan Gürkan'a Teşekkür!

Keskin, “Özsan’da yol sorunu 30 yıl sonra çözüldü” Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Özsan Sanayi Sitesi ile Yakınca Alt Geçidi arasında yapılarak çevreyoluna bağlanan yeni alternatif yolda inceleme yaparak, yolun açılmasından dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür etti.

CHP Ekonomi Masası Heyeti Malatya’ya Geliyor

CHP Ekonomi Masası üyeleri Malatya’ya geliyor. 'CHP Ekonomi Otobüsü" adı verilen otobüsle Türkiye'yi gezen heyet 8 Nisan Perşembe günü Malatya’da ziyaretler gerçekleştirip sanayici, esnaf ve çiftçinin sorunlarını dinleyecek.

ESKKK Başkanı Evren" İlimize Yeni Sanayi Sitesi Şart"

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı TESKOMB Merkez Denetim Kurulu Üyesi Ali Evren Malatya'da yıllar önce yapılan Sanayi Sitelerinin artık Esnaf ve Sanatkar camiasının ihtiyacı karşılayamadığını belirterek Büyüyen ve Gelişen Malatya için Yeni Sanayi Sitesi Şart dedi.

MESOB ve ESKKK Başkanlarından Sanayi Esnafına Ziyaret!

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Teskomb Merkez Birliği Denetim Kurulu Üyesi Ali Evren, Mahrukatçılar Esnaf Odası Başkanı Orhan Özbek ile birlikte Sanayi sitesinde bulunan esnafları ziyaret ederek istişare ettiler.

MAREMSAN Genel Kurulu Yapıldı

Malatya'da aktif olarak faaliyet gösteren Matbaa Basın Kağıt Ambalaj Reklam ve Sanayiciler Derneği (MAREMSAN) covid-19 nedeniyle ertelenen genel kurulunu Aksaç Otelde yaptı.

Üreten, İstihdam Sağlayan Tüm İş Adamlarımızın Yanındayız

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Mart ayı olağan meclis toplantısının konuğu Belediye Başkanı Hilmi Bilgin oldu.