Etiketler

Fırat Edaş’ın ‘Özgür Kuşlar’ Projesiyle Göçmen Kuşlar Güvende

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., ‘Özgür Kuşlar’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında, enerji nakil hatlarındaki izolasyon çalışmaları bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor.

Dünyaca Ünlü Şef ve Gezgin Ömür Akkor Arapgir'de

Bir dizi ziyaret ve program için Arapgir’e gelen dünyaca ünlü şef ve gezgin Ömür Akkor ve Şevki Dilmaç, Arapgir lezzetlerine yoğun ilgi gösterdi.

İşadamı Adil Üstündağ’dan Arapgir İlçesine Yatırım Talimatı

Malatya’nın Arapgir İlçesinin yetiştirdiği Türkiye’nin Turizm ve Otelcilik sektörünün önemli İş İnsanlarından Adil Üstündağ Memleketi Arapgir ilçesinde Başkan Haluk Cömertoğlu tarafından karşılandı.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun Mutlu Günü

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun biricik kızı Hale ve Taha düzenlenen muhteşem bir törenle evlilik müessesesine ilk adımı attılar.

AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Bşk. Yrd. Ömer Arvas, Lezzet Caddesini Gezdi

“Kültürel Mirası Geleceğe Taşıyacak Güçlü Yatırımlar”

MGC'den MHP'ye Ziyaret!

Malatya Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya il Başkanı Mesut Samanlı ile MHP (MYK) Üyesi Ömer Ekici'yi ziyaret etti.

Kuluncak İlçesinde MHP Heyetine Coşkulu Karşılama

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu beraberinde MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP MYK Üyesi Ömer Ekici, Eyüp Gönültaş, Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ve İl yönetimi heyet olarak bir dizi ziyaret ve açılış için Kuluncak ilçesine ziyaret gerçekleştirdiler.

Başkan Cömertoğlu” İlçemizin Güzel Geleceğini Hep Birlikte Kuracağız”

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Fırat EDAŞ Yatırımları İle Köye Dönüşe Enerji Oluyor

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ), Tunceli’de köy ve kırsal alanlar için planladığı 6 milyon 246 bin TL tutarında gerçekleştireceği yatırımlar ile köye dönüşün enerjisi olmaya hazırlanıyor.

Yenimalatyaspor Mali Kongresi Yapıldı.

2020 - 2021 Yıllık olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda gerçekleştirildi.

Bakan Yardımcısı Tunç Malatya’da Tarım ve Hayvancılık Faaliyetlerini İnceledi

Vali Aydın Baruş, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Tarım ve Orman Bakanlığı yetkilileri, Tarım ve Orman İl Müdürü Tahir Macit, Özal Mahallesindeki meyve bahçelerinde incelemelerde bulundu.

Yeşilyurt Belediyesi Tarımsal Üretim ve Ar-Ge Sahasında Üretimler Hız Kazandı

Yeşilyurt Belediyesi Tarımsal Üretim ve AR-GE Sahasındaki çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Yeşilyurt Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürü Ömer Kamış, Yeşil Gıda Seracılık, Tarımsal Üretim ve AR-GE Sahası ve ücretsiz fide destekleriyle Yeşilyurt’un tarımsal potansiyelini hareketlendirdiklerini söyledi.

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, Arapgir’de

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, tarih, kültür ve medeniyet şehri Arapgir’i ziyaret etti.

Kayısıya Sanatçı İlgisi

Malatya'nın ekonomisinin can damarı olan dünyaca ünlü Malatya Kayısısı tezgahlarda yerini aldı.

Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Merkezindeki Faaliyetler İncelendi

“Kültür Merkezlerimiz Büyük İlgi Görüyor”

Esnaftan Milliyetçi Hareket Partisi’ne Güler Yüzlü Karşılama

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MYK üyeleri Ömer Ekici ve Eyüp Gönültaş ile İl Başkan yardımcıları ve Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ankara Arapgir Kalkındırma Derneğinden" Arapgir'li Yılmaz Ergun İsmi İlçemizde Yaşatılsın"İsteği

Ankara'da Arapgirlileri Bir Çatı Altında Toplayan ve Güzel Çalışmalara İmza Atarak Arapgir İlçesinin Sosyal Kültürel, Ekonomik, Turizm Eğitim alanlarında katkı sunan Ankara Arapgir Kalkındırma Derneği bir çok ilde Valilik görevinde bulunan ve Emniyet Genel Müdürlüğünden emekli olan Arapgirli Yılmaz Ergun'un isminin Arapgir ilçesinde yaşatılmasını istiyor.

Meteoroloji 13. Bölge Müdürü Kaya'dan Yeşilyurt Ziraat Odasına Ziyaret

Meteoroloji 13. Bölge Müdürü Ömer Faruk Kaya Yeşilyurt Ziraat Odası Doğan Solmaz'ı makamında ziyaret etti.

FIRAT EDAŞ’IN“İş Güvenliği İçin El Ele” Resim Yarışması Sonuçlandı

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.,İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Haftası kapsamında “İş Güvenliği İçin El Ele” sloganıyla çalışanların çocukları arasında düzenlediği İSG konulu resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.

Arapgir Serge Mahallesi Sokakları Toprak Yoldan Kurtuldu!

Malatya'nın Arapgir ilçesi Serge Mahallesinde Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu'nun talimatıyla toprak olan sokaklar Parke Kilit taşlarla döşenerek yeni bir güzelliğe kavuştu.

Fendoğlu: İnternet Yasası Çıkarılacak

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Basındaki teknolojik gelişmelerin dikkate alınarak Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu İnternet Yasasının hazırlanmakta olduğunu belirterek “İnternet Yasası üzerinde çalışmalar yapılıyor, yakın zamanda çıkmasını bekliyorum” dedi.

Başkan Ömer Çiçek'ten Anlamlı Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Adıyaman İl Başkanı Ömer Çiçek Beraberinde Polis Emekliler Derneği başkan vekilleriyle birlikte Polis Kontrol noktalarına ziyaret gerçekleştirdiler.

MHP MYK Üyesi Ekici'ye Özel Misafirler

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Karar Yürütme Kurul Üyeliğine 2. defa seçilen Ömer Ekici ye Malatya'nın yanın en tanıdığı Önemli isimlerden AK Parti Önceki dönem İl Yönetim kurulu üyesi Av. Osman Aladağ beraberinde TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Coşkun Gültekin ve Hamza Korkmaz hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Çiçek'ten AKÇADAĞDER'e Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Adıyaman İl Başkanı Ömer Çiçek Akçadağ Dayanışma Derneğine ziyaret gerçekleştirerek Başkan Murat Maskar ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

Maski'den Arapgir'e Arıtma Tesisi

Arapgir Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı Başladı

Gürkan: “Birlik ve Beraberlik İçinde Malatya İçin Çalışacağız”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan MHP’nin 13’üncü Olağan Kurultayı’nda MYK üyeliğine seçilen Ömer Ekici’yi ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dileyerek bir süre sohbet etti.

Adıyaman İl Başkanı Ömer Çiçek'e Ziyaret!

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Adıyaman İl Başkanı Ömer Çiçek'e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Gürkan: “Şehrimizi Gülistan Yapmak İçin Buradayız”

Arapgir, yük olan değil her anlamda yük alan bir kültürün ocağıdır. Kimseye yük olmayı kabul etmez. Dolayısıyla Arapgir’de toplantımızı icra ederken yapılan ve yapılacak olan işlerin koordinasyonunu muhtarlarında seçilmiş insanlar olarak mahalleleri ve halkı adına istek ve taleplerini değerlendireceğiz.

'Kayısı Çiçeği Festivali' Arapgir’de Son Buldu

Dünya Kayısı Başkenti olarak bilinen Malatya'da, "Hayat Çiçek Açıyor" sloganıyla (MAGTAD) Malatya Gastronomi, Turizm ve Tanıtım Derneği öncülüğünde "Kayısı Çiçeği Festivali" Arapgir’de son buldu.