AK Gençlik Malatya Ramazan'da Sahada

AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanlığının Ramazan ayı dolayısıyla başlattığı ''İftara 5 Kala'' programıyla iftara geç kalan Malatyalılara su ve hurma ikramında bulundu. Gençlerin örnek davranışı vatandaşlardan takdir aldı.

PAYLAŞ
AK Gençlik Malatya Ramazan'da Sahada
AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanlığının Ramazan ayı dolayısıyla başlattığı ‘‘İftara 5 Kala’’ programıyla iftara geç kalan Malatyalılara su ve hurma ikramında bulundu. Gençlerin örnek davranışı vatandaşlardan takdir aldı.

         Ramazan ayı boyunca Malatya’nın çeşitli bölgelerinde programların devam edeceği belirten AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları  Başkanı M. Sinan ÖZHÜSREV etkinlik sonrası açıklamalarda bulundu.

 

        AK Gençlik 81 Vilayette Ramazan ayının bereketini sahada yaptığı çalışmalarla yaşıyor. İftar’a 5 Kala sloganı ile sahada gerçekleştirdiğimiz çalışmamızda iftara yetişemeyen trafikte kalan vatandaşlarımıza iftarlık ikramında bulunuyor gönül köprüsü kuruyoruz. AK Gençlik Malatya olarak Malatya Merkezinde iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza su ve hurma ikramında bulunarak başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennem azabından kurtuluş olan ramazan aylarını tebrik etmiş olduk.

 

        Ramazan ayı boyunca tüm ilçelerimizde çeşitli günlerde “İftar’a 5 Kala” sloganıyla  Malatyalı hemşehrilerimizin yanlarında olacağız. İnandığımız yolda aşkla muhabbetle yürüyor ve her alanda her anlamda yaptığımız çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN