Genel

Başkan Maskar' Akçadağ Neden Çıkarıldı? ' Başkan Maskar" Akçadağ Neden Çıkarıldı? "
Gürkan 'Özal İle Fendoğlu Şehrimizin ve Ülkemizin Değerleridir' Gürkan “Özal İle Fendoğlu Şehrimizin ve Ülkemizin Değerleridir”
Projede Baskilli Yoksa Sen Kimin Başkanısın? Projede Baskilli Yoksa Sen Kimin Başkanısın?
AK Gençlik Malatya Ramazan'da Sahada AK Gençlik Malatya Ramazan’da Sahada
Baskilliler Derneği Bşk. Görgün'den  Başkan AKMURAT'a Sert Tepki! Baskilliler Derneği Bşk. Görgün’den Başkan AKMURAT’a Sert Tepki!
8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve Malatya eski Belediye Başkanı Hamit Fendoğlu için Ölüm Yıldönümlerinde anma mesajları 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve Malatya eski Belediye Başkanı Hamit Fendoğlu için Ölüm Yıldönümlerinde anma mesajları
Milli Savunma Bakan Yardımcı Alpay'dan Başkan Gürkan'a Ziyaret Milli Savunma Bakan Yardımcı Alpay'dan Başkan Gürkan'a Ziyaret
Başkan Güder: 'Şehitlik ve Gazilik Allah'ın Lütfettiği Bir Makamdır' Başkan Güder: “Şehitlik ve Gazilik Allah’ın Lütfettiği Bir Makamdır”
81 İl Valiliğine Kısmi Kapanma Genelgesi Gönderildi 81 İl Valiliğine Kısmi Kapanma Genelgesi Gönderildi
Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri, Yeşilyurt Belediyesine Devredildi Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri, Yeşilyurt Belediyesine Devredildi
Fırat Edaş Ramazan Ayında kesintisiz Enerji İçin  Hazırlıklarını Tamamladı Fırat Edaş Ramazan Ayında kesintisiz Enerji İçin Hazırlıklarını Tamamladı
Ramazan Ayı Mesajları Ramazan Ayı Mesajları
Başkan Güder'den Ramazan Ayı Mesajı Başkan Güder’den Ramazan Ayı Mesajı
Vatanın En Vefalıları Unutulmadı Vatanın En Vefalıları Unutulmadı
Şehit Hamdi Dikmen'in İsmi Kütüphane'de Yaşatılacak Şehit Hamdi Dikmen’in İsmi Kütüphane’de Yaşatılacak
Keskin: 'Virüs Esnafın Kapısında Bağdaş Kurmuş Bekliyor' Keskin: “Virüs Esnafın Kapısında Bağdaş Kurmuş Bekliyor”
Cansuyu Derneği Ramazana Hazır Cansuyu Derneği Ramazana Hazır
Başkan Çiçek'ten AKÇADAĞDER'e Ziyaret Başkan Çiçek'ten AKÇADAĞDER'e Ziyaret
Gürkan' Yazıhan İlçemize Güzel ve Müstesna Bir Park Kazandırıldı' Gürkan" Yazıhan İlçemize Güzel ve Müstesna Bir Park Kazandırıldı"
Malatya Genelinde 75 Acil Toplanma Alanı Malatya Genelinde 75 Acil Toplanma Alanı
Genel Haberleri

Başkan Maskar" Akçadağ Neden Çıkarıldı? "

Malatya'nın 4 ilçesinde Kadastro Yenileme çalışmaları başlanması beklenirken Akçadağ ilçesinin ani bir kararla programdan çıkarılmasına bir tepki de Akçadağ Dayanışma Derneği ( AKÇADAĞDER ) Başkanı Murat Maskar'dan geldi.

Gürkan “Özal İle Fendoğlu Şehrimizin ve Ülkemizin Değerleridir”

Büyükşehir Belediyesinden Özal ve Fendoğlu Sergisi

Projede Baskilli Yoksa Sen Kimin Başkanısın?

Malatya Baskilliler Derneği Bşk. Görgün’den Başkan Akmurat’a yaptığı açıklamadan sonra Sert Tepki! Bu projede Baskilli yoksa sen kimin başkanısın? diye seslendi.

AK Gençlik Malatya Ramazan’da Sahada

AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanlığının Ramazan ayı dolayısıyla başlattığı ‘‘İftara 5 Kala’’ programıyla iftara geç kalan Malatyalılara su ve hurma ikramında bulundu. Gençlerin örnek davranışı vatandaşlardan takdir aldı.

Baskilliler Derneği Bşk. Görgün’den Başkan AKMURAT’a Sert Tepki!

Sözün Bittiği Yerdeyiz Şimdi Sen Anlat Biz Dinleyelim“ Sayın İHSAN AKMURAT ”

Milli Savunma Bakan Yardımcı Alpay'dan Başkan Gürkan'a Ziyaret

Başkan Gürkan’ı ziyaret eden Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpay, "Türkiye Bulunduğu Coğrafya İtibariyle Olağan Üstü Tehditlerle Karşı Karşıya Kalan Büyük Bir Devlettir"

Başkan Güder: “Şehitlik ve Gazilik Allah’ın Lütfettiği Bir Makamdır”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 14-20 Nisan Şehitler Haftası münasebetiyle Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şube Başkanı Muharrem Kıbrız’ı ve yönetimini ziyaret etti.

81 İl Valiliğine Kısmi Kapanma Genelgesi Gönderildi

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine Kısmi Kapanma Genelgesi gönderildi. Genelgede, salgınla mücadele sürecinin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemler; Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda belirlenerek uygulamaya geçirildiği belirtildi.

Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri, Yeşilyurt Belediyesine Devredildi

Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü bünyesinde ki sosyal tesis, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile Fırat Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir’in imzaladıkları protokolle sosyal ve kültürel faaliyetlerde kullanılmak üzere Yeşilyurt Belediyesine devredildi.

Fırat Edaş Ramazan Ayında kesintisiz Enerji İçin Hazırlıklarını Tamamladı

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.,Ramazan ayında müşterilerine kaliteli ve kesintisiz enerjiyi en iyi şekilde verebilmek için sorumluluk bölgesinde gerekli tüm tedbirleri aldı.

Ramazan Ayı Mesajları

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif vesilesiyle Kurum, Milletvekilleri, Siyasi Parti Başkan ve Sivil Toplum temsilcileri birer mesaj yayınladılar. Mesajlarda;

Başkan Güder’den Ramazan Ayı Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Ramazan ayının gelmesi nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı. 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Güder, bu özel ayın tüm İslam alemine bolluk bereket ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Vatanın En Vefalıları Unutulmadı

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu ve 3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği işbirliğinde Polis Haftası dolayısı ile şehit aileleri ile birlikte şehit olan polislerimizi kabirleri başında ziyaret ederek, Kuran-ı Kerim okuyarak dua ettiler.

Şehit Hamdi Dikmen’in İsmi Kütüphane’de Yaşatılacak

Battalgazi Belediyesi ve Malatya Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile Tevfik Memnune Gültekin İlkokulu’nda özel bir kütüphane kuruldu.

Keskin: “Virüs Esnafın Kapısında Bağdaş Kurmuş Bekliyor”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, “Türkiye’de sanki bütün koronavirüsü esnaf ve sanatkar kesimi yayıyormuş gibi bir algı oluşturuldu, onun için esnafın iş yerleri kapanıyor” dedi.

Cansuyu Derneği Ramazana Hazır

Cansuyu Derneği, Ramazan ayı boyunca mazlumlara, mağdurlara ve muhtaçlara yardımlarını ulaştıracak.

Başkan Çiçek'ten AKÇADAĞDER'e Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Adıyaman İl Başkanı Ömer Çiçek Akçadağ Dayanışma Derneğine ziyaret gerçekleştirerek Başkan Murat Maskar ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

Gürkan" Yazıhan İlçemize Güzel ve Müstesna Bir Park Kazandırıldı"

Yazıhan Merkez Parkta İncelemelerde Bulunan Başkan Gürkan Yazıhan İlçemize Güzel ve Müstesna Bir Park Kazandırıldı

Toplam 76 haber.