Politika

Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı Yanlıştan Bir An evvel dönülsün Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı Yanlıştan Bir An evvel dönülsün
BBP MKYK Üyesi Türkkanı, Evde Kalmak, Yoğun Bakımda Kalmaktan İyidir BBP MKYK Üyesi Türkkanı, Evde Kalmak, Yoğun Bakımda Kalmaktan İyidir
Yeşilyurt'ta Mevsimlik Çiçekler Parklara Dikilmeye Başlandı Yeşilyurt’ta Mevsimlik Çiçekler Parklara Dikilmeye Başlandı
Mv. Tüfenkci, ' Salgın Sürecinde Çiftçiyi Rahatlatacak Yasa' Mv. Tüfenkci, “ Salgın Sürecinde Çiftçiyi Rahatlatacak Yasa”
CHP'den Belediyeler Eliyle Yurtdışına Kaçanlar İçin Araştırma Önergesi CHP’den Belediyeler Eliyle Yurtdışına Kaçanlar İçin Araştırma Önergesi
Yeşilyurt Belediye Başkanı Derhal Görevden El Çektirilmelidir. Yeşilyurt Belediye Başkanı Derhal Görevden El Çektirilmelidir.
Malatya'ya Baraj Müjdesi Malatya’ya Baraj Müjdesi
Yeşilyurt Belediyesi Tarafından Yurt Dışına Gönderilen Kişilerin Kimlikleri Ortaya Çıktı Yeşilyurt Belediyesi Tarafından Yurt Dışına Gönderilen Kişilerin Kimlikleri Ortaya Çıktı
Samanlı' Şehit Hamit Fendoğlu'nu 43.Ölüm Yıldönümünde Rahmet ve Saygıyla Anıyorum' Samanlı" Şehit Hamit Fendoğlu'nu 43.Ölüm Yıldönümünde Rahmet ve Saygıyla Anıyorum"
CHP'den Yeşilyurt Belediyesi'ne Suç Duyurusu CHP'den Yeşilyurt Belediyesi’ne Suç Duyurusu
Fendoğlu: İnternet Yasası Çıkarılacak Fendoğlu: İnternet Yasası Çıkarılacak
MHP İl Başkanı Samanlı'nın Şehitler Haftası Mesajı MHP İl Başkanı Samanlı’nın Şehitler Haftası Mesajı
ESKKK Başkanı Ali Evren' Malatyalılar Sizi Unutmadı' ESKKK Başkanı Ali Evren" Malatyalılar Sizi Unutmadı"
Pütürgeliler ve Mv. Tüfenkci, Büyükçay Barajı için Bakan Pakdemirli ile görüştü Pütürgeliler ve Mv. Tüfenkci, Büyükçay Barajı için Bakan Pakdemirli ile görüştü
Mutlu: Türkiye Değişim Partisi Bu Yolda Kararlı Mutlu: Türkiye Değişim Partisi Bu Yolda Kararlı
İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığından Gençlere Hediye Tablet İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığından Gençlere Hediye Tablet
Başkan ÖzcanYeşilyurt Belediyesinde Bir yolunu bulmuşlar! Başkan Özcan;Yeşilyurt Belediyesinde Bir yolunu bulmuşlar!
CHP'li Ağbaba: Lamı Cimi Yok, Bunun Adı İnsan Kaçakçılığıdır! CHP’li Ağbaba: Lamı Cimi Yok, Bunun Adı İnsan Kaçakçılığıdır!
Malatya Milletvekili Veli Ağbaba MGC'ye Ziyaret Malatya Milletvekili Veli Ağbaba MGC'ye Ziyaret
Mv. Ağbaba' Yeşilyurt Belediyesi Belediye İmkânlarını Kullanarak 43 Kişiyi Yurtdışına Kaçırdı' İddiası Mv. Ağbaba" Yeşilyurt Belediyesi Belediye İmkânlarını Kullanarak 43 Kişiyi Yurtdışına Kaçırdı" İddiası
Politika Haberleri

Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı Yanlıştan Bir An evvel dönülsün

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ekrem ALFATLI , ""Yanlıştan Bir An evvel dönülsün “ dedi

BBP MKYK Üyesi Türkkanı, Evde Kalmak, Yoğun Bakımda Kalmaktan İyidir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Üyesi Gökmen Türkkanı evde kalmanın yoğun bakımda kalmaktan iyi olduğunu söyledi.

Yeşilyurt’ta Mevsimlik Çiçekler Parklara Dikilmeye Başlandı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “2021 yılında ilçemizin dört bir tarafındaki refüjleri, kavşakları, yol kenarlarını, park alanları ve yeşil alanlarıyla mevsimlik çiçeklerle süslüyoruz“ dedi.

Mv. Tüfenkci, “ Salgın Sürecinde Çiftçiyi Rahatlatacak Yasa”

-AK Partili Tüfenkci : “Salgın sürecinde çiftçileri rahatlatacak bir gelişme”

CHP’den Belediyeler Eliyle Yurtdışına Kaçanlar İçin Araştırma Önergesi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AKP’li belediyeler eliyle yurtdışına kaçarak toplu ilticada bulunan kişilerin araştırılması için TBMM Başkanlığına araştırma önergesi verdi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Derhal Görevden El Çektirilmelidir.

Yeşilyurt Belediyesiyle bir dernek arasında yapılan protokolle yurt dışına “çevreye duyarlı bireyler yetiştirmek” adlı proje kapsamında gönderilen 43 kişinin yurda geri dönüş yapmadığı konusundaki Yeşilyurt Belediye Meclis Üyelerimizin bir soru önergesiyle ortaya çıkardığı durumun yankıları sürüyor.

Malatya’ya Baraj Müjdesi

Tüfenkci: “3 barajımız da Malatya tarımı için büyük önem taşıyor”

Yeşilyurt Belediyesi Tarafından Yurt Dışına Gönderilen Kişilerin Kimlikleri Ortaya Çıktı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Mv. Veli Ağbaba'nın gündeme getirdiği Yeşilyurt Belediyesi tarafından Almanya'ya gönderilen ve geri dönmeyen 45 kişinin listesini açıkladı.

Samanlı" Şehit Hamit Fendoğlu'nu 43.Ölüm Yıldönümünde Rahmet ve Saygıyla Anıyorum"

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı Malatya Milletvekillerinden ve eski Belediye Başkanlarından Rahmetli Şehit Hamit Fendoğlu'nun 43. Ölüm Yıldönümünde yazılı bir mesaj yayınladı.

CHP'den Yeşilyurt Belediyesi’ne Suç Duyurusu

CHP İl Başkanı Enver Kiraz ve Yeşilyurt Belediyesi Meclis Üyeleri belediyede yaşanılan insan kaçakçılığı skandalıyla ilgili Malatya Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundular.

Fendoğlu: İnternet Yasası Çıkarılacak

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Basındaki teknolojik gelişmelerin dikkate alınarak Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu İnternet Yasasının hazırlanmakta olduğunu belirterek “İnternet Yasası üzerinde çalışmalar yapılıyor, yakın zamanda çıkmasını bekliyorum” dedi.

MHP İl Başkanı Samanlı’nın Şehitler Haftası Mesajı

Saçlarına Ak Düşmüş Bir Babanın Kederli Bakışıdır Şehit

ESKKK Başkanı Ali Evren" Malatyalılar Sizi Unutmadı"

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı, TESKOMB Merkez Birliği Denetleme kurulu üyesi Ali Evren 8. Cumhurbaşkanı Merhum Turgut Özal'ın 28 ölüm yıldönümünde çeşitli etkinliklerle anılacağını belirterek " Malatyalılar sizi unutmadı" diyerek yazılı basın açıklaması yaptı.

Pütürgeliler ve Mv. Tüfenkci, Büyükçay Barajı için Bakan Pakdemirli ile görüştü

AK Partili Tüfenkci: “Baraj projesi gözden geçirilecek, kimse mağdur edilmeyecek”

Mutlu: Türkiye Değişim Partisi Bu Yolda Kararlı

Türkiye Değişim Partisi Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı hemşerimiz Teoman Mutlu, Türkiye Değişim Partisi’nin bir ihtiyaçtan kurulduğunu belirterek “Mevcut düzende ki partilerden halkımız artık yoruldu.18 yıllık iktidar artık heyecanını kaybetti. Bizim heyecanımız daha çok taze, biz bu yolda iktidar olmaya hazırız” dedi.

İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığından Gençlere Hediye Tablet

Öğrencilerin en büyük ihtiyaçları arasından yer alan tabletler, İYİ Parti Malatya Kadın Politikaları Başkanlığı’nın çalışmalarıyla, Malatyalı gençlere ulaştırıldı.

Başkan Özcan;Yeşilyurt Belediyesinde Bir yolunu bulmuşlar!

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Özcan yaptığı yazılı basın açıklamasında Yeşilyurt Belediyesi tarafından Yurt dışına gönderilen olaylarla ilgili çok ciddi iddialar olduğunu dile getirip bu iddiaların açıklanmasını istedi.

CHP’li Ağbaba: Lamı Cimi Yok, Bunun Adı İnsan Kaçakçılığıdır!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya Yeşilyurt Belediyesi’nin belediye imkânlarını kullanarak 43 kişiyi yurtdışına kaçırması skandalının ardından İçişleri ve Dışişleri Bakanlığına üç ayrı soru önergesi verdi.

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba MGC'ye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek “Yeşilyurt Belediyesindeki insan kaçakçılığı yöntemi Şeytanın dahi aklına gelmez, Olay tüm yönleriyle açıklığa kavuşturulmalıdır” dedi.

Toplam 77 haber.