Özel Haber

Kenevir Gerçeği Kenevir Gerçeği
Pütürge Mergi Mazın Mesire Alanı Açılışı ve Şenlikler Yapıldı Pütürge Mergi Mazın Mesire Alanı Açılışı ve Şenlikler Yapıldı
Başkan Evren' Ülkenin Kalkınması Üretimden Geçer' Başkan Evren” Ülkenin Kalkınması Üretimden Geçer”
Şimşek Ailesinin Acı Günü Şimşek Ailesinin Acı Günü
Pütürge Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Dursun'dan Kurban Bayramı Mesajı Pütürge Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Dursun’dan Kurban Bayramı Mesajı
Kurbanı Bayram geldi !!! Kurbanı Bayram geldi !!!
Komşu Belediye başkanlarından Akçadağ Dayanışma Derneği ne Ziyaret Komşu Belediye başkanlarından Akçadağ Dayanışma Derneği ne Ziyaret
Kanatlı Et Üreticileri Merkez Birliğinden Üretimi Durdurma Kararı Kanatlı Et Üreticileri Merkez Birliğinden Üretimi Durdurma Kararı
Özpınar Ailesinin Acı Günü Özpınar Ailesinin Acı Günü
112 Acil Komuta Kontrol Merkezi Başhekimine Destek Açıklaması İki Sendikadan 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi Başhekimine Destek Açıklaması İki Sendikadan
Başkan Soylu' Hilal Olsun Türkiye' Başkan Soylu” Hilal Olsun Türkiye”
Gönül  Ferman Dinlemiyor Gönül Ferman Dinlemiyor
Kaya Ailesinin Acı Günü Kaya Ailesinin Acı Günü
AKÇADAĞDER'e Önemli Ziyaret AKÇADAĞDER’e Önemli Ziyaret
AKÇADAĞDER Başkanı Maskar' İlçemize Yapılacak Her Hizmetin Yanındayız' AKÇADAĞDER Başkanı Maskar” İlçemize Yapılacak Her Hizmetin Yanındayız”
Yeşilyurt'ta Saklı Cennet Yeşil Bade Restoran Yeşilyurt’ta Saklı Cennet Yeşil Bade Restoran
Tütün Üreticilerinin Kâbusu Geri Döndü! Tütün Üreticilerinin Kâbusu Geri Döndü!
Yenilenen Yüzüyle Battalgazi Geleceğe Hazır!... Yenilenen Yüzüyle Battalgazi Geleceğe Hazır!...
15 Temmuz Gazisine Doğum Günü Sürprizi 15 Temmuz Gazisine Doğum Günü Sürprizi
Timurtaş Ailesinin Acı Günü Timurtaş Ailesinin Acı Günü
Özel Haber Haberleri

Kenevir Gerçeği

Araştırmacı Ali İhsan Öztürk'ün Kaleminden...

Pütürge Mergi Mazın Mesire Alanı Açılışı ve Şenlikler Yapıldı

Pütürge Dernekler Federasyonu ve Pütürge Belediyesi organizasyonunda Büyük Buluşma adı altında yapılan Pütürge Mergi Mazın Mesire Alanı açılış programı ve şenlikleri büyük katılımla gerçekleştirildi.

Başkan Evren” Ülkenin Kalkınması Üretimden Geçer”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı, TESKOMB Merkez Birliği Denetleme Kurulu Üyesi Ali Evren" Bir ülkenin Kalkınmasında en büyük öncelik Yerli ve Milli Üretimdir" dedi.

Şimşek Ailesinin Acı Günü

Malatya’nın tanınmış eşraflarından, HİMYAÇDER Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi İş İnsanı Tahir Şimşek’in Annesi, Palancıoğlu Sürücü Kursu Hocası Abdulkadir Kartal’ın Kayınvalidesi Makbule Şimşek vefat etti.

Pütürge Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Dursun’dan Kurban Bayramı Mesajı

Merkezi İstanbul’da bulunan Kısa Adı PÜRDEF olan Pütürge Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Dursun Kurban Bayramı vesilesiyle bayram mesajı yayınladı.

Kurbanı Bayram geldi !!!

Besici, zor durumda. Kasap et derdinde, koyun can derdinde misali kurban alıcısı pahalı diyor, satıcı zarar ediyorum diyor...

Komşu Belediye başkanlarından Akçadağ Dayanışma Derneği ne Ziyaret

Akçadağ Dayanışma Derneği Akçadağ ilçesine komşu önemli iki Belediye Başkanını Genel merkezinde ağırladı.

Kanatlı Et Üreticileri Merkez Birliğinden Üretimi Durdurma Kararı

Türkiye Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Merkez birliği Türkiye genelinde İl Birlik temsilcileriyle yaptıkları toplantı da 15 / 8 / 2021 tarihinde işletmelere Civciv koymayı durduracağını alınan ortak kararla üreticilerine duyurdu.

Özpınar Ailesinin Acı Günü

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcısı, Siyasi Hukuki İşler Başkanı İş İnsanı Erkan Özpınar’ın Babaannesi Ayşe Özpınar vefat etti.

112 Acil Komuta Kontrol Merkezi Başhekimine Destek Açıklaması İki Sendikadan

Sağlık Sen Malatya Şube Başkanı Mehmet Bingöl’ün Basın açıklamasıyla gündeme getirdiği Malatya 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi Başhekimi'nin, sağlık çalışanlarına mobing küfürlü hakaretler, baskı ve kendi egosunu çalışanlar üzerinde çıkarmaya çalıştığı iddialarına Şehit Gazi Sen Sağlık ve Türk Sağlık Sen Malatya Şubesi iddiaları yalanlayarak sert tepki gösterdi.

Başkan Soylu” Hilal Olsun Türkiye”

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu yaklaşan Kurban bayramı öncesi hayırseverlerin kurban bağışında yine tercihlerinin Türk Kızılayı olmasından dolayı memnun olduklarını belirtti.

Gönül Ferman Dinlemiyor

Malatyalı İki genç Kıbrıs'ta hayatlarını birleştirdi düğünü Malatya'da oldu ...

Kaya Ailesinin Acı Günü

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya’nın Kayınbabası Osman Kaya vefat etti.

AKÇADAĞDER’e Önemli Ziyaret

Akçadağ İlçesinin önemli iş insanı, siyasetçi, kanaat önderi Osman Güde Akçadağ Dayanışma Derneğine ziyaret gerçekleştirerek yeni yönetimi çalışmalarından dolayı tebrik etti.

AKÇADAĞDER Başkanı Maskar” İlçemize Yapılacak Her Hizmetin Yanındayız”

Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar Yönetim kurulu üyeleri İş İnsanı Erdal Üstün, Übeyit Öksüz ve Deniz Şahin Kısa adı AK-EL olan Akçadağ Elbistan Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı yönetimini Dernek binasında misafir etti.

Yeşilyurt’ta Saklı Cennet Yeşil Bade Restoran

Malatya’nın Yeşilyurt İlçesinde Yeşillikler arasında doğayla iç içe büyüleyici güzellikler arasında vakit geçirilebilecek özel mekânlardan biri olma özelliğiyle Yeşil Bade Restoran kapılarını Malatyalılara açtı.

Tütün Üreticilerinin Kâbusu Geri Döndü!

Baba - dede mesleği olan, Ailelerin geçim kaynağı mutfak masrafı, çocuklarının geleceği, kızların çeyizi, çocukların düğün masrafı vs…

Yenilenen Yüzüyle Battalgazi Geleceğe Hazır!...

Hafta sonu itibarıyla Malatya’nın en büyük ilçesi bir o kadar’ da hizmet alanı büyük ve yatırımlara susamış geçmişiyle önemli bir yere sahip Battalgazi İlçemizdeki yapılan hizmetleri yerinde görme ve çalışmaları gözlemleme fırsatımız oldu.

15 Temmuz Gazisine Doğum Günü Sürprizi

Türkiye de Darbe girişimine kalkışan, Tankları yürütmek isteyen 15 Temmuz Darbe girişimini yapmak isteyen Hainlere karşı tek vücut olan ve Tankların, silahların önüne Vatanı uğruna canını seve, seve feda etmekten çekinmeyen vatandaşlardan birisi olan Malatyalı Gazi Ebubekir Keskin’e hemşerilerinden doğum günü süprizi.

Toplam 131 haber.