Özel Haber

Özel Haber Haberleri

İl Emniyet Müd. Dr. Urhal’a Malatya’dan Taziye Ziyareti

Geçtiğimiz gün Babası vefat eden ve ebediyete intikal eden Merhum Sait Ural’ın taziyesine katılmak üzere Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, Akçadağ Dayanışma Dernek Başkanı Murat Maskar ve İş İnsanı Kenan Gerçek Malatya’dan Ankara’ya giderek İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’a taziye ziyaretinde bulundular.

Güvenlik Korucuları İstişare Toplantısında Buluştular

Malatya Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları Başkanı Cahide Yağız tarafından organize edilen genel istişare toplantısı dernek toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Malatya Kızılay Şubesinden Eczacılık Fakültesinde İlk Yardım konferansı

Malatya’da son yıllardaki başarılarıyla öne çıkan Türk Kızılayı Malatya Şubesi İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencilerine de konferans etkinliğinde uygulamalı ilkyardım konusunda İlk Yardım Eğitim Merkezi Müdürü Safa Yaşar tarafından sunum gerçekleştirildi.

Samsun İl Emniyet Müd. Dr. Ömer Urhal’ın Acı Günü

Malatya İl Emniyet Müdürü iken Samsun İl Emniyet Müdürü olarak tayini çıkan ve Malatya’ya büyük hizmetleri olan, halkın gönlünde taht kuran, Samsun’da başarılı kariyerini devam ettiren Dr. Ömer Urhal’ın babası Sait Urhal vefat etti.

AKÇADAĞDER’den İl Müd. Kanbay’a Destek Ziyareti

Başkan Maskar” Malatya Sevdalısı İl Müdürümüz Sayın Battal Kanbay sayesinde Malatya Eğitimi Emin Ellerde”

AKÇADAĞDER'de Önemli Atamalar

Malatya’nın önemli aktif derneklerinden Akçadağ Dayanışma Derneği Olağan Yönetim Kurulu Toplantısını Dernek binasında Murat Maskar Başkanlığında gerçekleştirdi.

Battalgazi Muhtarlar Derneğine Eğitim Bir-Sen’den Ziyaret

Başkan Ortaç" Mahallede demokrasi kültürü ne kadar güçlenirse, ülkenin tamamında da bu kültür gelişir, güçlenir, standartları o kadar yükselir.

AKÇADAĞDER Heyetinden Malatya Barosuna Ziyaret

Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Murat Maskar ve yönetim kurulu heyet olarak geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen seçimle Malatya Barosu Başkanlığı'na seçilen Av. Onur Demez'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Başkan Ayşe Alparslan’ın Acı Günü

Vatanseverler Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, ın Babası Merhum Polat Alpaslan vefat etti.

Gündem Akçadağ!...

Akçadağ Dayanışma Derneği mahalle ziyaretlerine Dümüklü Mahallesi ile devam ediyor.

Hayırsever İş Adamı Özdal’a AKÇADAĞDER’den Plaket

Malatya’nın önemli iş adamlarından Hayırseverliğiyle gönülleri kazanan Yusuf Özdal’a Akçadağ Dayanışma Derneği AKÇADAĞDER anlamlı plaket.

Güner Ailesinin Acı Günü

Elazığ Baskil İlçesi Hacımemetli Köyünün önemli eşraflarından Aydın İli Didim de yaşayan, Esenlik Şirketi Basın Müşaviri Cebrail Kandemir’in Dayısı Yasin Güner vefat etti.

Bülent Börekçilik Bostanbaşı Şubesi Açılıyor

Türkiye çapında meşhur Bülent Börekçilik Malatya’da Bostanbaşı şubesiyle 18 Ekim Pazartesi günü açılışını gerçekleştirecek.

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatından Başhekim Deniz’e Ziyaret

İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Özcan beraberinde ilçe teşkilatıyla birlikte Malatya Turgut Özal Üniversitesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Serdar Deniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Menekşe Ailesinin Acı Günü

Akçadağ İlçesi Aşağı Örükçü’de önemli Eşraflarından, Kadiri Tarikatı Önderi Şeyh Ali Kara Efendi Hazretleri ( K.S. ) Dervişlerinden Derviş Menekşe vefat etti.

Başkan Ali Evren’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Teşekkür Mesajı

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı TESKOMB Denetleme Kur. Üyesi Ali Evren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çırak ve Kalfa yetişmesine olanak sağlayan Çıraklık ve Mesleki okullara verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Kasap Sucuğu Tezgahta Ramazan Kaya Farkıyla

Malatya’nın meşhur Kasap Sucuğu havaların soğumasıyla birlikte tezgahlardaki yerini almaya başladı.

İş İnsanı Siyasetçi Osman Güde Basın İle Kahvaltıda Buluştu

Malatya’nın sevilen Saygı duyulan Akçadağ ilçesinin önemli değeri İş insanı, Siyasetçisi Osman Güde Malatya Basın Mensuplarıyla Kahvaltı ’da buluştu.

İnan Ailesinin Acı Günü

Türk Büro Sen Malatya Şube Başkanı Niyazi Kara 'nın kayınvalidesi Ayşe İnan vefat etti.

Toplam 257 haber.