Ekonomi

Keskin 'Esnaftan Alışveriş Malatya'ya ve Köylüye Kazandırır' Keskin; “Esnaftan Alışveriş Malatya’ya ve Köylüye Kazandırır”
Malatya'ya 350 Milyon Tl'lik Yatırım Malatya’ya 350 Milyon Tl’lik Yatırım
Keskin: 'Yeni Sanayi Sitesinde Mesleki Eğitim Merkezi'de Planlanacak' Keskin: “Yeni Sanayi Sitesinde Mesleki Eğitim Merkezi’de Planlanacak”
TCDD Malatya Bölge Müdürlüğü' Tren Seferleri Başlıyor' TCDD Malatya Bölge Müdürlüğü" Tren Seferleri Başlıyor"
Keskin, 'Marketten Kurbanlık Almayın, Köylünüzden Alın ki Memleket Kalkınsın' Keskin, “Marketten Kurbanlık Almayın, Köylünüzden Alın ki Memleket Kalkınsın”
Fırat EDAŞ Malatya'da Yatırımlarına Hız Kesmiyor Fırat EDAŞ Malatya’da Yatırımlarına Hız Kesmiyor
Yazıhan Belediye Başkanı Öztürk'ten Suyu Tasarruflu Kullanın Çağrısı Yazıhan Belediye Başkanı Öztürk’ten Suyu Tasarruflu Kullanın Çağrısı
SunExpress Bölge Müdürü Özpekin'den Başkan Gürkan'a Ziyaret SunExpress Bölge Müdürü Özpekin’den Başkan Gürkan’a Ziyaret
Keskin: 'Kısıtlamaların Kaldırıldığı ilk Gün, Esnaf Siftah Yapmadan Zam Yapıldı' Keskin: “Kısıtlamaların Kaldırıldığı ilk Gün, Esnaf Siftah Yapmadan Zam Yapıldı”
Su Borcu Olanlara Müjde! Su Borcu Olanlara Müjde!
Doğalgaza, Elektriğe ve LPG'ye Okkalı Zam Geldi Doğalgaza, Elektriğe ve LPG'ye Okkalı Zam Geldi
ANESİAD Malatya Şubesi Basınla Buluştu ANESİAD Malatya Şubesi Basınla Buluştu
Keskin: 'Esnafımızın Atılan her Adımdan Mutlaka Görüşü ve Bilgisi Olacak' Keskin: “Esnafımızın Atılan her Adımdan Mutlaka Görüşü ve Bilgisi Olacak”
Keskin 'Üreten ve Girişimci Kadınların Yanındayız' Keskin; “Üreten ve Girişimci Kadınların Yanındayız”
Keskin, 'Turizm Sektörü Gibi Esnafta Müjde Bekliyor' Keskin, “Turizm Sektörü Gibi Esnafta Müjde Bekliyor”
Malatyalı İş İnsanı Hakan İnci'den Büyük Başarı Malatyalı İş İnsanı Hakan İnci’den Büyük Başarı
Fırat EDAŞ Yatırımları İle Köye Dönüşe Enerji Oluyor Fırat EDAŞ Yatırımları İle Köye Dönüşe Enerji Oluyor
Gelincik Tepesi 678 Konutun Anahtar Teslim Töreni Düzenlendi Gelincik Tepesi 678 Konutun Anahtar Teslim Töreni Düzenlendi
Keskin, 'Teklifimizin Kabul Edilmesi Esnafımızı Mutlu Etmiştir' Keskin, “Teklifimizin Kabul Edilmesi Esnafımızı Mutlu Etmiştir”
Evren' Sicil Affında Emeği Geçen Herkese Esnaflarımız Adına Teşekkür Ediyorum' Evren" Sicil Affında Emeği Geçen Herkese Esnaflarımız Adına Teşekkür Ediyorum"
Ekonomi Haberleri

Keskin; “Esnaftan Alışveriş Malatya’ya ve Köylüye Kazandırır”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Kurban Bayramı alışverişini bakkal ve pazarcı esnafından yaparak, bir kez daha vatandaşları yerli ve milli esnaftan alışverişlerini yapmaya davet etti.

Malatya’ya 350 Milyon Tl’lik Yatırım

Başkan Gürkan’dan Bilkent Üniversitesi Müjdesi

Keskin: “Yeni Sanayi Sitesinde Mesleki Eğitim Merkezi’de Planlanacak”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Altay Kışlası alanında yapılacak olan yeni sanayi sitesi içinde mutlaka yeni bir mesleki eğitim merkezinin de planlanacağını ve Malatya’ya modern, her türlü alt yapısı ile donanımlı bir okul kazandırmayı hedeflediklerini bildirdi.

TCDD Malatya Bölge Müdürlüğü" Tren Seferleri Başlıyor"

TCDD Yolları Taşımacılık A. Ş. Malatya Bölge Müdürlüğü açıklamasında” Cumhurbaşkanlığımızın normalleşme süreci ile ilgili verdiği kararlar gereği Anahat Yolcu Trenlerimiz 12.07.2021 Tarihinden itibaren seferlerine başlayacaktır.

Keskin, “Marketten Kurbanlık Almayın, Köylünüzden Alın ki Memleket Kalkınsın”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Canlı Hayvan Pazarını ziyaret ederek, burada besici ve kurbanlık satan köylülerle bir araya geldi. Keskin, Malatyalılardan kurbanlıklarını marketlerden almak yerine kendi üreticilerinden görerek ve bakarak almaya davet etti.

Fırat EDAŞ Malatya’da Yatırımlarına Hız Kesmiyor

Malatya’da yatırımlarına kesintisiz devam eden Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Yeşilyurt İlçesi Kuyulu Mahallesi için planladığı 2 milyon 279 bin TL’lik yatırım çalışmasını tamamladı.

Yazıhan Belediye Başkanı Öztürk’ten Suyu Tasarruflu Kullanın Çağrısı

Yazıhan Ovasının bereketli topraklarıyla buluşan Boztepe Barajının suyu Ovaya hayat verirken Yazıhan İlçesinde yetişen kaliteli ürünler ise her geçen gün ekonomiye ve işsizliğe katkı sunmaya devam ediyor.

SunExpress Bölge Müdürü Özpekin’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

Havacılık alanında hizmet veren SunExpress’in Anadolu Bölge Satış Müdürü Altuğ Özpekin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya gelerek SunExpress’in Malatya’daki çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Keskin: “Kısıtlamaların Kaldırıldığı ilk Gün, Esnaf Siftah Yapmadan Zam Yapıldı”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, elektrik ve doğalgaza gelen zamlara tepki göstererek, “Kısıtlamaların kaldırıldığı ilk gün, Esnaf daha siftah yapmadan elektriğe ve doğalgaza zam geldi, oldu mu şimdi?” dedi.

Su Borcu Olanlara Müjde!

Maski de Su Borçlarına Yapılandırma Başladı

Doğalgaza, Elektriğe ve LPG'ye Okkalı Zam Geldi

Koronavirüs salgınında iple çektiğimiz yeni normalleşme ayı olan Temmuz, zam ayı olarak başladı. Doğalgaza, elektriğe ve LPG'ye okkalı zam geldi.

ANESİAD Malatya Şubesi Basınla Buluştu

Kısa adı ANESİAD olan Anadolu Esnaf Sanayici İş Adamları Derneği Malatya Şube Başkanı Mehmet Emin Doğaner ve yönetim kurulu Malatya’daki medya mensuplarıyla buluştu.

Keskin: “Esnafımızın Atılan her Adımdan Mutlaka Görüşü ve Bilgisi Olacak”

Sanayi Sitesinde yapılacak olan yeni sanayi sitesi konusunda düzenlenen istişare toplantısında konuşan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, önceliğin kayıtlı esnafın olduğunu belirterek, “Esnafın bilgisi ve onayı olmadan hiçbir şey yapılmayacak, adım atılmayacak” dedi.

Keskin; “Üreten ve Girişimci Kadınların Yanındayız”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, girişimci kadın Kooperatiflerini ziyaret ederek, esnaf camiası olarak girişimci kadınların her zaman yanında olduklarını belirterek, “Dünyanın ilk kadın teşkilatını Anadolu’da kurmuş olan bir camia olarak kadınlarımızın ekonominin her alanında olmasını arzu ediyoruz.” dedi.

Keskin, “Turizm Sektörü Gibi Esnafta Müjde Bekliyor”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Pazar günü kısıtlamasının kaldırılmasını, gece kısıtlamanın saat 23.00’den sonra başlamasını ve esnafa faizsiz 100 bin TL destek kredisinin verilmesini istediklerini bildirildi.

Malatyalı İş İnsanı Hakan İnci’den Büyük Başarı

Malatya'nın Önemli Ailelerinden olan İş İnsanı Hakan İnci Edirne de kurduğu " evinibizesor.com" internet sitesiyle 81 ilde temsilciliklerinin oluşturulduğunu belirterek yakın günlerde bir toplantıyla 81 il temsilcileriyle buluşacağını belirtti.

Fırat EDAŞ Yatırımları İle Köye Dönüşe Enerji Oluyor

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ), Tunceli’de köy ve kırsal alanlar için planladığı 6 milyon 246 bin TL tutarında gerçekleştireceği yatırımlar ile köye dönüşün enerjisi olmaya hazırlanıyor.

Gelincik Tepesi 678 Konutun Anahtar Teslim Töreni Düzenlendi

Başkan Güder: “Battalgazi’deki Depremzede Ailelerin Yüzleri Gülüyor”

Keskin, “Teklifimizin Kabul Edilmesi Esnafımızı Mutlu Etmiştir”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, uzun bir süreden beri gündeme getirmiş oldukları hizmet sektöründeki esnaflara aşılanmada öncelik tanınması konusundaki teklif ve önerilerinin hayata geçirilmesinden dolayı hükümete teşekkür ettiklerini bildirdi.

Toplam 70 haber.