Malatya

Başkan Gürkan' Üniversitemiz İle Ortak Hareket Ediyoruz' Başkan Gürkan" Üniversitemiz İle Ortak Hareket Ediyoruz"
Yeşilyurt'ta 'Koronavirüs Salgını' Tedbirleri Artırıldı Yeşilyurt’ta ‘Koronavirüs Salgını’ Tedbirleri Artırıldı
Yakıncalılar Açılan Alternatif Yollarla Şehir Merkezine Daha Hızlı ve Güvenli Ulaşacak Yakıncalılar Açılan Alternatif Yollarla Şehir Merkezine Daha Hızlı ve Güvenli Ulaşacak
Başkan Güder: 'Bulutlu' daki Evlerin Teslimi İçin Gün Sayıyoruz' Başkan Güder: “Bulutlu’ daki Evlerin Teslimi İçin Gün Sayıyoruz”
Kızılay Başkanı Soylu'dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret Kızılay Başkanı Soylu'dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret
Malatya Belediyeler Birliği Toplandı Malatya Belediyeler Birliği Toplandı
Başkan Güder: 'Esnafımızın Sorunu Varsa, Çözümü İçin Biz Oradayız' Başkan Güder: “Esnafımızın Sorunu Varsa, Çözümü İçin Biz Oradayız”
Büyükşehir Belediyesi Parkları ve Refüjleri Yeniliyor Büyükşehir Belediyesi Parkları ve Refüjleri Yeniliyor
Güney Kore Büyükelçisi Won Ik Lee'den Başkan Gürkan'a Ziyaret Güney Kore Büyükelçisi Won Ik Lee’den Başkan Gürkan’a Ziyaret
Yeşilyurt'ta Parkların Bakımı Yapılıyor Yeşilyurt'ta Parkların Bakımı Yapılıyor
Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Toplantısı Yapıldı Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Toplantısı Yapıldı
Başkan Ortaç' Hayırseverleri Bekliyoruz' Başkan Ortaç" Hayırseverleri Bekliyoruz"
İnönü Üniversitesi İçerisinde 3 Km Uzunluğunda 40 Metre Genişliğinde Yol Açıldı İnönü Üniversitesi İçerisinde 3 Km Uzunluğunda 40 Metre Genişliğinde Yol Açıldı
Malatya'da Ramazan Ayında Evine Sıcak Yemek Girmeyen Ev Kalmayacak Malatya’da Ramazan Ayında Evine Sıcak Yemek Girmeyen Ev Kalmayacak
Battalgazi Belediyesi Temizlik Görevlilerine Sürpriz Kutlama Battalgazi Belediyesi Temizlik Görevlilerine Sürpriz Kutlama
ESKKK Başkanı Ali Evren'den Ramazan Ayı Mesajı ESKKK Başkanı Ali Evren'den Ramazan Ayı Mesajı
Yeşil Geleceğe Ortak Ol! Kampanyasına 1.500 Fidan Dikimiyle Destek Yeşil Geleceğe Ortak Ol! Kampanyasına 1.500 Fidan Dikimiyle Destek
Başkan Gürkan, Belediye Çalışanlarıyla İstişare Toplantısı Yaptı Başkan Gürkan, Belediye Çalışanlarıyla İstişare Toplantısı Yaptı
Demiryol-İş Send. Genel Bşk. Yrd. Nurettin Öndeş'in Abla Acısı Demiryol-İş Send. Genel Bşk. Yrd. Nurettin Öndeş'in Abla Acısı
Dr. Hacı Bayram Zengin'in Acı Günü! Dr. Hacı Bayram Zengin'in Acı Günü!
Malatya Haberleri

Başkan Gürkan" Üniversitemiz İle Ortak Hareket Ediyoruz"

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde Genel Sekreter Cemal Nogay, Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Karataş,Daire Başkanları ile birlikte İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay’ı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Yeşilyurt’ta ‘Koronavirüs Salgını’ Tedbirleri Artırıldı

Şeyhbayram mahallesinde hijyen ve temizlik çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Salgınının daha fazla alana yayılmaması ve bertaraf edilmesi adına imkanlarımızı seferber ettik. Hijyen kurallarına biraz daha fazla dikkat etmeliyiz." diye konuştu.

Yakıncalılar Açılan Alternatif Yollarla Şehir Merkezine Daha Hızlı ve Güvenli Ulaşacak

Açmış olduğu alternatif yollarla Malatya’da yaşanan trafik yoğunluğunu azaltmanın gayret ve çabası içerisinde olan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Anayurt Bulvarı ikinci kısım çalışmalarını yerinde inceleyerek açıklamalarda bulundu.

Başkan Güder: “Bulutlu’ daki Evlerin Teslimi İçin Gün Sayıyoruz”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından geçici kabulü yapılan Bulutlu Mahallesindeki köy evlerinde incelemelerde bulunarak, tamamlanan ev ve ahırların anahtar teslimi için gün saydığını belirtti.

Kızılay Başkanı Soylu'dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Türk Kızılayı Malatya Şubesi Başkanı Ramazan Soylu, Malatya’da ve bölgede yardım dağıtmaya devam ettiklerini belirterek vatandaşların yardımlarını Kızılay’a yönlendirmelerini istedi. Kızılay ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine iftar yemeği götürüp yardımları da ulaştırıyor.

Malatya Belediyeler Birliği Toplandı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı II. birleşiminin ardından, Malatya Belediyeler Birliği toplantısı da yapıldı.

Başkan Güder: “Esnafımızın Sorunu Varsa, Çözümü İçin Biz Oradayız”

Başkan Güder Esnafın Yanında Esnafla İç İçe

Büyükşehir Belediyesi Parkları ve Refüjleri Yeniliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Daire Başkanlığına bağlı ekipler Malatya genelinde refüjlerde ve parklarda budama, fidan dikimi, çimlendirme ve temizlik çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Güney Kore Büyükelçisi Won Ik Lee’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Malatya’ya gelen Güney Kore Ankara Büyükelçisi WonIk Lee, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Yeşilyurt'ta Parkların Bakımı Yapılıyor

Yeşilyurt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yeşilyurt’un farklı bölgelerinde bulunan sosyal yaşam alanlarını, düzenli olarak gerçekleştirdiği bakım, onarım, yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Toplantısı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Nisan ayı ilk toplantısını Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında, Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirdi.

Başkan Ortaç" Hayırseverleri Bekliyoruz"

Ramazan ayında Mahallelerinde bulunan ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin de en azından sofralarına bir tas sıcak çorba ve bir dilim ekmek bulunmasını sağlamak için Hayırseverlerden Mahalle Muhtarlarımızın eliyle dağıtılmak üzere Ramazan paketi ve yardım hususunda destek olmalarını bekliyoruz.

İnönü Üniversitesi İçerisinde 3 Km Uzunluğunda 40 Metre Genişliğinde Yol Açıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan İnönü Üniversitesi içerisinde çalışmaların büyük oranda tamamlandığı yaklaşık 3 km uzunluğunda ve 40 metre genişliğindeki yolda incelemelerde bulundu.

Malatya’da Ramazan Ayında Evine Sıcak Yemek Girmeyen Ev Kalmayacak

Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan yardım programı için Büyükşehir Belediyesi önünde bir program düzenlendi.

Battalgazi Belediyesi Temizlik Görevlilerine Sürpriz Kutlama

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 sürecinde görevlerini fedakarca yürüten Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine, Zafer Mahallesi’ndeki vatandaşlardan önceki gece sürpriz bir kutlama programı düzenlendi.

ESKKK Başkanı Ali Evren'den Ramazan Ayı Mesajı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Koop. Başkanı, TESKOMB Merkez Birliği Denetleme Kurulu Üyesi Ali Evren Ramazan Ayı vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Evren Mesajında;

Yeşil Geleceğe Ortak Ol! Kampanyasına 1.500 Fidan Dikimiyle Destek

Yeşilyurt Belediyesi, Memur-Sen Şube Başkanlığı, Genç Birlik Vakfı Şube Başkanlığı ile Gençlik ve Eğitim Derneği işbirliğiyle Yakınca mahallesinde fidan dikme programı düzenlendi.

Başkan Gürkan, Belediye Çalışanlarıyla İstişare Toplantısı Yaptı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları'nın da katıldığı istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Demiryol-İş Send. Genel Bşk. Yrd. Nurettin Öndeş'in Abla Acısı

Malatya'nın yetiştirdiği önemli Bürokratlardan ve Demiryolu Camiasının önemli isimlerinden Demiryol-İş Sendikası Genel Başkan Yrd. Nurettin Öndeş'in ablası Havva Alan ( 81 ) vefat etti.

Toplam 95 haber.