Büyükşehir Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantıları Sona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 16 Mart Salı günü gerçekleştirdiği III. Birleşimle Mart ayı toplantılarını tamamladı.

PAYLAŞ

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, 16 Mart Salı günü gerçekleştirdiği III. Birleşimle Mart ayı toplantılarını tamamladı.

Meclis Toplantı Salonunda Saat 14.00’da gerçekleştirilen toplantıya Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlık etti. 
Mazeret dilekçelerinin okunmasının ve oylanmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. İmar ağırlıklı gündem maddeleri görüşülerek kabul edildi. Gündem Maddeleri arasında yer alan Battalgazi İlçesi Hacıhaliloğluçiftliği Mahallesi sınırları içerisinde yer alan parselin bir kısmına GES kurulmasına ilişkin gündem maddesi görüşülerek kabul edildi. Ayrıca Yeşilyurt İlçesi Yaka Mahallesi sınırları ile Özalper Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Yeni İtfaiye Binası çatısına kurulan Güneş Enerji Santrallerinin Büyükşehir Belediyesi Sosyal ve İktisadi İşletmesi’ne devri ile alakalı gündem maddesi de görüşülerek karara bağlandı.  Büyükşehir Belediye Meclisi, Nisan ayı toplantısını 14 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’de yapılması kararlaştırıldı.

Bülten

Editör

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN