Kayhan İNCEOĞLU Haberleri

Kayhan İNCEOĞLU Haberleri

Kayhan İNCEOĞLU haberleri, haber editörü Kayhan İNCEOĞLU tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Başkan Güzin Koçak’tan Mv. Tüfenkçi’ye Ziyaret

Ankara Pütürgeliler Dernek Başkanı Ecz. Güzin Koçak beraberinde MASTÖB Ankara Şube Başkanı Selçuk Kaymaz ve Başkan Yrd. Burçin Şahin ile birlikte Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi’yi Meclis’te ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Atatürk Kız Anadolu Lisesi” Geleceğin Gençlerini Yetiştiriyor”

Kısa Adı TESKOMB olan Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği tarafından Malatya’da yapımı tamamlanarak Eğitimde geleceğin gençlerini yetiştiren Atatürk Kız Anadolu Lisesi verdiği eğitimle göz dolduruyor.

BİLFED’ten İçişleri Bakanı Soylu’ya Ziyaret

Bursa’nın Önemli Aktif Sivil Toplum Kuruluşlarından Bursa İl Dernekleri Federasyonu (BİLFED) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun davetlisi olarak Ankara’da ziyarette bulundular.

Ankara Malatyalılar Derneğinde Battal Yıldız Güven Tazeledi.

Ankara Malatyalılar Derneği Başkanlığına Battal Yıldız Yeniden Seçildi

Akçadağlı Servis Şoförleri Çözüm Bekliyor

Akçadağ ve çevresinde taşımalı eğitim yapan Servis şoförleri son haftalarda Mazota gelen aşırı zamlardan sonra ne yapacaklarını bilemezken. Her gün zararına taşıma yaptıklarından dolayı dayanacak güçlerinin kalmadığını belirtiyorlar.

Çukurova Darendeliler Buluşma Şenliğinde DADEF Rüzgarı

Çukurova Darendeliler Buluşma Şenliği Adana, Mersin, Ceyhan Darende derneklerinin katılımıyla gerçekleştirilirken gecede adeta DADEF rüzgârı esti.

Başkan Önder Akgül’e Önemli Görev

Türk Ulaşım-Sendikası Malatya Şube Başkanı Önder Akgül’e Önemli Görev.

Akçadağ Dayanışma Derneğinden 3 Mahalleye Ziyaret

Malatya’nın önemli Sivil Toplum kuruluşlarından Akçadağ Dayanışma Derneği hafta sonu 3 mahalle ziyareti gerçekleştirdi.

Ankara Arapgir Kalkındırma Derneğinden Anlamlı Etkinlik

Ankara Arapgir kalkındırma Derneği Başkanı Hüseyin Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri 24 Kasım etkinlikleri kapsamında hayatlarını eğitime vermiş sayısız öğrenci yetiştiren değerli öğretmenleri unutmadı.

Yenimalatya Spor Taraftarları Maça Hazır

Ligin 14 Haftasında Malatya’da oynanacak olan Yenimalatyaspor – Galatasaray Maçına saatler kala Taraftarlar heyecanla maç saatini bekliyor.

Akçadağ Dayanışma Derneğinden Akçadağspor’a Destek Ziyareti

Akçadağ Dayanışma Derneği Bugün Tandoğan Spor Kulübü ile oynayacağı maç öncesi Akçadağ Spor Takımını ziyaret ederek Futbolcu ve teknik heyete başarılar dilediler.

Malatya’da Türk Eğitim-Sen Yönetimi Hızlı Başladı

16 Kasım’da yönetimi devralan Fevzi Şahin ve yönetimi Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Öğretmenler günü yerine öğretmenler haftasını kutladılar.

Çiçek Ailesinin Acı Günü

Malatya’nın önemli eşraflarından Konak ( Banazı ) Eski Belediye Başkanı Mustafa Çiçek’in Kardeşi CHP eski yöneticilerinden Fahri Çiçek vefat etti.

Erenler Cem Evi Törenle Açıldı

Malatya’nın Battalgazi ilçesi Paşaköşkü Mahallesi Göksu Sokak’ta Erenler Cem Evi düzenlenen Abdal Musa Lokması etkinliğiyle açılışı gerçekleştirildi.

Berberler ve Kuaförler Odasına Eroğlu, Adaylığını Açıkladı

Malatya’nın önemli ve Saygın Eşraflarından Malatya’da yaklaşık 30 yıldır erkek kuaförlüğünü yapan Şener Eroğlu, 2022 ocak ayı içerisinde yapılması planlanan Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Yazıhan Fethiyeli Ünlü Sanatçıların Acı Günü

Malatya’nın yetiştirdiği Türkiye ve Almanya’nın Ünlü Sanatçılarından Yazıhan Fethiyeli Müslüm, Naci ve Hamza kardeşlerin ( Akbaba Grubu ) Anneleri Melek Akbaba ( 83 ) vefat etti.

Toplam 529 haber.