Kayhan İNCEOĞLU Haberleri

Kayhan İNCEOĞLU Haberleri

Kayhan İNCEOĞLU haberleri, haber editörü Kayhan İNCEOĞLU tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Malatya Ticaret Borsasında Başarı Kazandı

Malatya Ticaret Odası seçimleri hizmet binasında yapıldı. 2 adayın yarıştığı seçimlerde Mevcut Başkan Ramazan Özcan’ın listesiyle seçime giren 7 Odanın 7 sini de kazanarak büyük bir başarı elde ederken üyeler ise tam destek verdi.

Malatya K.Maraş ve İlçeleri Derneğinde Etkinlik

Malatya’nın önemli Sivil Toplum kuruluşlarından Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği Kültürel yönden yapılan etkinliklere bir yenisini daha ekleyerek Doç. Dr. Atilla Özcan’ı Konuşmacı olarak misafir etti.

İYİ Parti’de Kongre Kararı

İyi Parti Genel Merkez tarından 81 ilde kongre kararı alındı.

Malatya’nın Değeri Dt. Enver Budan Dualarla Toprağa Verildi

HİMYAÇDER Genel Başkanı Ayşe Ece Budan’ın Kıymetli eşi Eski Ziraat Odası Başkanı Merhum Dt. Enver Budan dualarla Alibaba Mezarlığında sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

HİMYAÇDER Genel Bşk. Ayşe Ece Budan’ın Acı Günü

HİMYAÇDER Genel Başkanı Ayşe Ece Budan’ın Değerli Muhterem eşi Dt. Enver Budan bu sabah yatmış olduğu hastanede vefat etti.

Ankara Malatyalılar Derneğinde THM Etkinliği

Malatyalıların Ankara’daki evi konumunda olan ve yıllardır Malatyalılara gayret ve özveriyle hizmet eden Ankara Malatyalılar Derneği yaptıkları çalışmalarla takdir kazanıyor.

MESOB Başkanı Keskin, Yeniden TESK Yönetiminde

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyeliğine dördüncü kez yeniden seçildi.

Vali Hulusi Şahin, İl Emniyet Müdürlüğünde Brifing Aldı

02 Ekim 2022 Pazar günü Malatya'da yapılacak olan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) seçimi için polis olağanüstü önlem alacak.

Kahramanmaraş Coşkun’dan Malatya Vali Şahin’e Ziyaret

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’dan Malatya Valisi Hulisi Şahin’i Makamında Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Özdemir, Arguvan İlçesini Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Sayın Hatice Özdemir ilçe ziyaretleri kapsamında bugün Arguvan ilçesini ziyaret ederek ilçedeki çalışmaları yerinde inceledi.

AKÇADAĞDER Genel Merkezi Kadınları Unutmadı

Malatya’nın saygın ve aktif Sivil Toplum Kuruluşlarından Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi Kadınlara yönelik Kurslar düzenleyerek ev ekonomisine katkı sunmak ve meslek öğrenme becerilerini geliştirmek için Arge Çalışmalarıyla takdir kazanıyor.

Malatya Tanıtım Günlerine Dair…

Şehrimiz Malatya’nın tanıtımına katkı sunmak adına her alanda turizm ve gastronomi konusunda hak ettiği konuma getirilmesi için bir araya gelinerek yapılan organizasyon haftalar önce şehrin bütününe temas ettirilerek çalışmalar ve hazırlıklar yapılmıştı.

İlk Promosyon Müjdesi İnönü Üniversitesinden

Malatya’da ilk banka promosyon iptal haberi İnönü Üniversitesinden geldi.

Bakan Derya Yanık’tan Malatya İl Müdürlüğüne Övgü

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık bir dizi incelemelerde bulunmak üzere geldiği Malatya’da Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ziyaretinde “EKİP GİBİ EKİB” diyerek başarılı çalışmalardan dolayı kutladı.

Akçadağ Doğanlar Mah. Eşraflarından Necmettin Tosik Mevlidi Şerif Okuttu.

Akçadağ İlçesi Doğanlar Mahalle Muhtarı Bölgenin Kanaat Önderi Necmettin Tosik hafta sonu Budela Baba hZ. Türbesinde Mevlidi Şerif okuttu.

Canyurt ve Sağdıç Ailelerinin Mutlu Günü

Malatya’nın Önemli Eşraflarından Ayşe ve Sabri Sağdıç çiftinin oğlu, Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı, MTTB Malatya eski İl Başkanlarından Mehmet Sağdıç ile M. Ali ve Keziban Canyurt çiftinin kızı Mukaddes Canyurt ( Sağdıç ) düzenlenen düğün töreniyle evlendiler.

Toplam 1376 haber.