ESKKK Başkanı Ali Evren'in Beraat Kandili Mesajı!

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı, TESKOMB Merkez Birliği Denetim Kurulu Üyesi Ali Evren Berat Kandili Dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

PAYLAŞ

         Başkan Ali Evren Mesajında; " 15 gün sonra kavuşacağımız Ramazan-ı Şerife'nin müjdecisi olan Berat Kandil'i aynı zamanda af ve mağfiret çeşmesi; ihsan ve mükafat hazinesidir. Berat; borçtan, hastalıktan, suç ve cezadan beraat etme, kurtulma, günahlardan arınma, temize çıkma, ilahi af ve rahmete nail olmadır. Berat gecesi de diğer gecelerimiz gibi her birimiz için birer tefekkür, tezekkür ve yenilenme gecesidir.


        Allah'ın rahmet ve Bereketinin tüm evreni kapladığı bu mübarek geceye tekrar erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan ve milyonlarca insanın vefatına sebep olan bu süreçte, Rabbimden yapacağımız ibadet ve duaları kabul buyurmasını niyaz ediyorum. 


         Ramazan-ı Şerif'in müjdecisi, Allah'ın rahmetinin yeri ve göğü kapladığı Berat kandilinde Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.


        Bu duygu ve düşüncelerle başta Esnaf Camiamız olmak üzere Ülkemizin, Milletimizin ve tüm İslam âleminin Berat Kandilini kutluyorum.”

Kayhan İNCEOĞLU

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN