MTÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut'tan Ankara'da Önemli Ziyaretler

Malatya Turgut Özal Üniversitesi ( MTÜ ) Rektörü Prof. Dr Aysun Bay Karabulut, Ankara temasları kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'u makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
MTÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut'tan Ankara'da Önemli Ziyaretler
Malatya Turgut Özal Üniversitesi ( MTÜ ) Rektörü Prof. Dr Aysun Bay Karabulut, Ankara temasları kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’u makamında ziyaret etti.
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

       Ziyaretleri Sosyal medya hesabı Twettır'dan duyuran  MTÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yaptığı ziyaret ile ilgili olarak, “İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ile bir araya gelerek Malatya’mız, ülkemiz için hedeflerimiz ve geleceğe dair uluslararası projelilerimiz hakkında bilgiler arz ettik. Sayın bakanımıza üniversitemize destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

 

       Prof. Dr. Karabulut, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a yaptığı ziyaret ile ilgili olarak ise, “İletişim Başkanımız Sn, Fahrettin Altun ile bir araya gelerek, Malatya Turgut Özal Üniversitesi gelişim projelerimiz ve toplumsal katkı hedeflerimizden bahsettik, büyüyen gelişen ve güçlü Türkiye için güçlü üniversiteler diyerek sağladıkları destekler için Sn. Fahrettin Altun’a teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.


       Rektör Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’un yapmış olduğu ziyaretlere, Türk Halk Müziği Sanatçı Şükriye Tutkun’da eşlik etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN