Yetimler Kervanı Hayırseverleri Bekliyor

Başkan İhsan Çolak' Bir Yetimi Sevindirmek Dünyanın En Hayırlı İşidir'

PAYLAŞ
Yetimler Kervanı Hayırseverleri Bekliyor
Başkan İhsan Çolak" Bir Yetimi Sevindirmek Dünyanın En Hayırlı İşidir"
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

        Malatya’da 2008 Yılında kurulduğu günden beri binlerce Fakir, Fukaranın, Dul, Öksüz, Kimsesiz ve Yetimlerin yanında olarak Hayır Sahipleriyle İhtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi gören Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İhtiyaçlı gönüllere Ramazan ayında da dokunmaya devam ediyor.


      Gönüllülük esasıyla çalışan ve onlarca çalışanıyla Başkan İhsan Çolak ve ekibi “ Bir Gönülde Sen Kazan “ projesiyle Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine yardımlarını esirgemeyen Hayırseverler yaptıkları yardımların hızlı ve doğru şekilde yerlerine ulaştığından emin olarak gönül rahatlığıyla iyiliklerin yanında yer almaya çalışıyorlar.

Bir Yetimi Sevindirmek Dünyanın En Hayırlı İşidir

      Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İhsan Çolak" Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği hiç bir fikrin, görüşün, düşüncenin tahakkümü altında olmayarak özgür ve özgün duruşuyla ve Allah Rızası gözetilerek bu günlere gelmiştir.


       Bir Yetimi Sevindirmek Dünyanın En Hayırlı İşidir. Derneğimizin yönetim Kurulu, Gönüllüleri, Destekçileri ve Aileleri ile birlikte güzel bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yardım Ettiğimiz Ailelerin hangi düşünceye, hangi fikre, Hangi inanca mensup olduğuna bakmaksızın derneğimize ulaşan yardımları ihtiyaç sahibi Dul, Öksüz, Kimsesiz ve Yetimlere ulaştırmayı vazife edinmiş bir derneğiz.

 

        Yaptığımız tüm çalışma ve güzel işleri kayıt altına alarak hiç bir şüpheye mahal vermemek adına insani anlamda elimizden geleni yapıyoruz. İyi olan her işte Rabbimizin bizleri daha iyi güzel ve işlere ulaştırması için gayret gösteriyoruz. Gönüllüsüyle, destekçisiyle maddi manevi 2008 yılından bu güne kadar Hizmet kervanımızda emeği geçen herkesten Allah Razı olsun diyoruz.   


Ramazan Ayındayız ve Hayırseverlerin Desteğini Bekliyoruz


     Başkan Çolak” Rahmet ve Bereketin Bol olduğu Duaların, Hayır ve Hasenatların Kabul olduğu, Fitre ve Zekâtlarımızın verildiği Ramazan ayındayız.  Hayırseverlerimizin katkılarını bu yılda Ramazan ayında bekliyoruz. 

 

       Yetimleri unutmayalım. Her şeye rağmen bayramlıklarını giyip vefat eden babasının mezarına giden yetim bir çocuğun gözlerindeki gökkuşağının her bir rengine bir umut yükleyen gözlerle göz göze gelmek için, Yetimler Kervanı'nın yoluna devam edebilmesi için desteklerinizi, katkılarınızı derneğimizden esirgememenizi istiyoruz. 


          Siz de eğer Ramazan ayı boyunca inşallah yine Yetim çocuklarımıza ve ihtiyaç sahibi yaşlılarımıza ulaşmak isterseniz yardımlarınızı,  fitrelerinizi, zekâtlarınızı, infak ve fidyelerinizi onlara ulaştırmak için Yetimler Kervanı olarak bağışlarınızı bekliyoruz. 


         Bizim için küçük olan bir şey Başkalarının derdine derman oluyor. Gelin hep beraber iyilikleri çoğaltalım. Hayırsever Kardeşlerimize ve Katkı sunacak hemşerilerimiz Yetimlerimizi Sevindirelim. İçerisinde bulunduğumuz Rahmet ve Bereketin üst seviyede olduğu Bin aydan daha hayırlı olan Ramazan ayında yapacağınız ayni ve Nakdi yardımlarla Yetimlerimizi sevindirelim.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN